23 lutego 2020 roku w godzinach 14:00-20:00 w świetlicy w Sulistrowicach odbył się kiermasz ciast i słodkości. Kwota zebrana podczas imprezy w całości zostanie przekazana na leczenie Frania, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. W imprezie uczestniczyła ciocia chorego chłopczyka. Podczas kiermaszu zebraliśmy 6.038,52 zł, kilkanaście worów nakrętek plastikowych i 30 kg miedzianych monet, o wartości 250 zł.

Wspaniali mieszkańcy i sympatycy Sulistrowic ofiarowali 16 blach ciasta na ten zacny cel ciasto oraz wartościowe fanty na licytację. Szczególne podziękowania należą się organizatorom kiermaszu: Sebastianowi „Szyszka” Michalakowi i Katarzynie Falkowskiej oraz Karolinie Lech, Anecie Marczuk, Bogusławie Wiśniewskiej i Agacie Michalak.

Zgodnie z programem była zabawa taneczna dla dzieci w strojach karnawałowych, wachlarz domowych ciast, kawa, herbata, loteria fantowa (150 losów). O godzinie 16.00 rozpoczęła się licytacja wartościowych rzeczy i usług, m.in. usługi mechaniczne, fryzjerskie, kosmetyczne, kulinarne, bon na naukę jazdy konnej. Około godz.17:00 wystąpił nasz sulistrowicki raper – Matek TV. To debiut Mateusza Kwiatkowskiego w naszej świetlicy, bardzo udany 🙂 Liczymy na kolejne występy.

Jeśli ktoś chce wesprzeć Frania to podaję nr konta i nr krs https://www.siepomaga.pl/franio

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w tym szlachetnym wydarzeniu!

Zapraszam do galerii zdjęć. AK.

film dzieci (3) film Matek tv