Szanowni Mieszkańcy i sympatycy Sulistrowic!
Jeśli jeszcze nie wypełniliście deklaracji PIT, to proszę pamiętać o naszych Sulistrowicach ????
 
W tym roku będzie można ofiarować 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz rozwoju Sulistrowic.
W pozycji nr 137 (Nr KRS) zeznania podatkowego należy wpisać „0000270261”, w pozycji nr 138 wpisać kwotę 1%, a w pozycji nr 139 (cel szczegółowy 1%) będzie konieczny dopisek „Sulistrowice 9651”.
 
Dzięki Waszemu wsparciu w zeszłym roku z 1% podatku uzbieraliśmy 2.417,76 zł. Kupimy za to dwie kolumny aktywne wraz z profesjonalnym oświetleniem dyskotekowym. Będziemy niezależni od DJ, mając porządne nagłośnienie na naszych spotkaniach okolicznościowych.
 
Pieniądze wpływają do Fundacji Młodych, bo mają status organizacji pożytku publicznego, a oni przelewają naszą kasę na konto Stowarzyszenia Sulistrowice. Środki w całości przeznaczone są na nasze sołeckie potrzeby. W tym roku zbieramy na meble do kuchni świetlicowej. Stare już się rozlatują i jest ich za mało. Większość wyposażenia leży na podłodze lub jest poutykana w kątach.
 
Od dzisiaj z holu świetlicy można zabrać ze sobą wizytówki z informacją, jak można wspomóc rozwój Sulistrowic. Czeka też na Was Kurier Sobócki, folder z ciekawą historią naszej wsi oraz folder z poradnikiem ekologicznym. Proszę się nie krępować i brać ????