Po wielu latach nieobecności, na Dolny Śląsk wraca Tour de Pologne! 😍
Jest to jedyny w Polsce wyścig kolarski należący do prestiżowej kategorii UCI World Tour🏅 Czyli wyścig dla najlepszych z najlepszych🏆
🚴‍♂️W tym roku wyścig będzie przejeżdżał przez naszą wieś, wzdłuż całej ulicy Jagiellońskiej

01.08.2023❗️ wtorek – 12.00 -14.00
 
W Rynku w Sobótce oraz w Strzegomianach są dwie premie: lotna oraz górska. Obie premie wypadają na ok. 30-35 km trasy etapu. Kolarze jadą ze Strzelina do Sobótki by następnie powrócić przez Strzelin w stronę Opola.
W załączeniu mapa etapu.
 
‼️W związku z tym na trasie w stronę Sobótki, Jordanowa, Łagiewnik oraz Strzelina pojawią się znaczące utrudnienia w ruchu drogowym.‼️
 
W ZAŁĄCZENIU ROZPISKA GODZINOWA PRZEJAZDU KOLARZY.
 
🎉🎈Wszystkim, którzy będą w tym czasie w Sulistrowicach zapraszam do wspólnego kibicowania razem z mieszkańcami Sulistrowiczek w SULI-STREFIE KIBICA TdP na podjeździe pod Przełęcz Sulistrowicką. Będzie tam na pewno trochę wolniejsze tempo niż przy Powitajce, gdzie kolarze po prostu przelecą w kilka sekund. Dla kibiców będą gwizdki, trąbki, klaskacze, flagi sulistrowickie, windery oraz muzyka. Trzeba odkurzyć i zawiesić nasze Suli bannery oraz herbowe flagi. Będą tv i inne media, które pokażą nas w świecie.
 
🚔🚒🚑Pozostałym, którzy będą musieli się wydostać lub dojechać z/do Suli radzę przejeżdżać przez Przełęcz Tąpadła i dalej omijając szerokim łukiem Sobótkę , ponieważ wszystkie drogi w stronę Wrocławia, Jordanowa, Łagiewnik będą zablokowane na czas przejazdu wyścigu.
To jest wyścig, gdzie nie ma absolutnie możliwości, by gdzieś się prześlizgnąć między grupami kolarzy. Trasa wyścigu jest zablokowana całkowicie.
 
 
 
 
 
 
 
 
Wszystkie reakcje:
Be Ret i 6 innych użytkowników